הטרדה מינית – הגורמים ודרכי הטיפול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

זה לא סוד שהטרדה מינית מהווה נושא העולה כמעט באופן תמידי לכותרות. בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות לעלייה במקרי ההטרדה המינית. בין אם מדובר בהטרדה מינית ממפקד ובין אם מדובר בהטרדה מינית יחסי מרות, השתיקה אינה פתרון. מתי כדאי שניצור קשר עם עו"ד להטרדה מינית? המשיכו לקרוא וגלו.

מהי הטרדה מינית יחסי מרות?

לעיתים קורה שהבוס שלכם או אחד מהעובדים שאיתכם מתנכל אליכם, מקניט אתכם על מיניותכם, זורק לעברכם מחמאות שאינן הולמות או מנסה לגעת בכם במקומות שאינכם מסכימים? זוהי נקראית הטרדה מינית בעבודה ובמקרה שבו היא מתרחשת עם המנהל היא נקראית הטרדה מינית יחסי מרות.

כיצד ניתן להתמודד עם הטרדה מינית יחסי מרות ועם הטרדה מינית ממפקד ומדוע כדאי שניצור קשר עם עו"ד להטרדות מיניות? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

כיצד ניתן להתמודד עם הטרדה מינית יחסי מרות?

התמודדות עם הטרדה מינית יחסי מרות מורכבת במיוחד משום שאליה נלווים חשיפה אישית וחברתית והליכי בירור ארוכים במיוחד. כאשר חווים הטרדה מינית ממפקד והטרדה מינית יחסי מרות, אין ספק שהסיטואציה אינה נעימה כלל. בכדי להתמודד עם הסיטואציה באופן המיטבי עליכם לגשת לייעוץ מקצועי או ליצור קשר עם עו"ד להטרדה מינית.

מהי החשיבות של עו"ד להטרדה מינית?

כאשר מתרחשת הטרדה מינית ממפקד או הטרדה מינית יחסי מרות, עו"ד להטרדה מינית ידע להעריך נכונה את המצב ואת סיכויי הצלחת ההליך המשפטי. עורך דין להטרדה מינית בקיא בהשלכות הטרדה מינית בחוק ומבהיר כי מטרת החוק למניעת הטרדה מינית איננה לאסור על יחסים בהסכמה וברצון, מטרת החוק הינה לקבוע נורמות באשר לניצול יחסי מרות ביחסים בעבודה. יחסים אלה לא היו מתקיימים ללא המרות ואי האפשרות של הכפוף או הכפופה להתנגד אליהם. הטרדה מינית ממפקד מהווה חלק מהטרדה מינית יחסי מרות משום שהמפקד מהווה את בעל הסמכות ומטריד את אלה בעלי סמכות פחותה ממנו או את אלו שללא סמכות כלל.

כיצד ניתן ליצור קשר עם עו"ד להטרדה מינית?

בין אם מדובר בהטרדה מינית ממפקד, בהטרדה מינית בין קולגות או ובין אם מדובר בהטרדה מינית יחסי מרות, רצוי שניצור קשר עם עו"ד להטרדה מינית. עו"ד להטרדה מינית מהווה את הגורם העיקרי שעליו תוכלו לסמוך בעת האירוע המורכב.

רותם אלוני דוידוב הינה עו"ד להטרדה מינית המתמחה בטיפול בנפגעי תקיפה מינית, בטיפול בהטרדה מינית יחסי מרות ובייעוץ משפטי לנפגעי טיפול רפואי ופסיכולוגי. עו"ד אלוני דוידוב תלווה אתכם עד לקבלת כלל הזכויות המגיעות לכם. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם רותם אלוני דוידוב והתחילו כבר מעכשיו במימוש זכויותיכם.

הבלוג שלנו