ההבדלים בין העבירות ודרכי ההתמודדות – כל המידע שעליכם להכיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ייצוג נשים נפגעות תקיפה מינית הפך לאחד ההליכים המשפטיים השכיחים ביותר כיום. מדוע ייצוג נשים נפגעות הפך להליך שכיח? עו"ד פגיעה מינית מבהיר שהסיבה לכך טמונה בעובדה שכיום מספר הנשים החוות תקיפה ופגיעה מינית הולך וגדל. מהו ההבדל בין תקיפה מינית לפגיעה מינית? המשיכו לקרוא וגלו.

כיצד עבירות מין נתפשות בחברה הישראלית?

בין אם מדובר בפגיעה, בתקיפה ובין אם מדובר בהטרדה מינית, עבירות מין נתפשות בחברה הישראלית כעבירות חמורות שיש להחמיר עליהן את הדין. עו"ד פגיעה מינית מבהיר שייצוג נשים נפגעות פגיעה מינית וייצוג נשים נפגעות מעשים מגונים הפכו לתהליכים בעלי ביקוש גבוה במיוחד.

מהם המאפיינים של ייצוג נשים נפגעות מעשים מגונים, של ייצוג נשים נפגעות תקיפה מינית, אילו הבדלים קיימים בין עבירות המין השונות וכיצד ניתן ליצור קשר עם עו"ד תקיפה מינית? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

אילו הבדלים קיימים בין עבירות המין השונות?

ההבדלים בין ייצוג נשים נפגעות תקיפה מינית לבין ייצוג נשים נפגעות מעשים מגונים מתבטאים לא רק בתווית שהמחוקק בחר להעניק לעבירה או במשמעותה החברתית, הם מתבטאים גם בנסיבות הנדרשות לצורך ביסוסה ובעונש המקסימלי המגיע בעקבותיה. עו"ד פגיעה מינית מבהיר כי תהיה לקביעת העבירה במקרה המסוים משמעויות להליכים נלווים כמו למשל – הליכים לפיצוי כספי לנפגעות עבירות המין ואף ביצוע בדיקת ההתיישנות עבור עבירות מין מכיוון שלתהליכים שונים קיימת תקופת התיישנות שונה.

בנוסף, ההבדלים בין עבירות המין השונות טמונים גם בגילאי הנפגעות. לכן, עו"ד פגיעה מינית מבהיר כי ייצוג נשים נפגעות תקיפה מינית יהיה שונה בין קטינה שטרם מלאו לה 14 לבין קטינה שמעל גיל 14. בייצוג נשים נפגעות תקיפה מינית וייצוג נשים נפגעות מעשים מגונים בנות 14 ייחשב בהתאם לחוק למקרה של אונס, ייצוג של בנות 14 – 16 ייחשב למקרה של בעילה אסורה בהסכמה ולעומת זאת אם מדובר בייצוג של בנות 16 – 18 שהסכימו לקיום יחסי המין, בעילותה תיחשב לעבירה בנסיבות מסויימות.

עם איזה עו"ד תקיפה מינית כדאי שתיצרו קשר?

כיום קיימת עלייה משמעותית במודעות להתרחשות של הטרדה מינית. עקב כך, ישנם לא מעט עו"ד פגיעה מינית שילוו אתכם לאורך ההתמודדות. על מנת לבחור עו"ד פגיעה מינית שיעניק לכם ייצוג משפטי מהימן, מקיף ומקצועי עליכם ליצור קשר עם עו"ד מוביל בתחום שעליו תוכלו לסמוך.

רותם אלוני דוידוב הינה עו"ד פגיעה מינית המתמחה בייצוג נשים נפגעות תקיפה מינית, בייצוג נשים נפגעות טיפול פסיכולוגי ורפואי ובייצוג נשים נפגעות מעשים מגונים. עו"ד אלוני דוידוב בעלת רזומה עשיר של אנשים מרוצים רבים ותלווה אתכם לאורך כל הדרך עד למימוש זכויותיכם. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם עו"ד אלוני דוידוב והתחילו כבר עכשיו במימוש זכויותיכם יחד עם עו"ד מנוסה ומקצועית שעליה אתם יכולים לסמוך.

הבלוג שלנו