פגיעה מגורם מקצועי – כיצד להתמודד איתה באופן המיטבי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

לעיתים אנו מגיעים למקום שבו אנו מרגישים בטוחים אך יוצאים ממנו עם ההרגשה ההפוכה. מכירים את ההרגשה הזאת שאתם מדברים עם אדם או עם גורם מקצועי שעליו אתם סומכים ולפתע הוא פוגע בכם? קרוב לוודאי שחלק מהאנשים הקוראים כעת את המאמר חוו פגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי או פגיעות מיניות בטיפול רפואי.

כיצד מתרחשת פגיעה מינית על ידי גורם מקצועי?

לא אחת אנו שומעים בתקשורת על מקרים של הטרדה מינית מרופא, ממעסיק, מפסיכולוג, ממפקד בצבא או מגורמים אחרים בעלי סמכות. לעיתים במקומות שבהם אנו מרגישים הכי בטוחים כמו בסיס צבאי, עבודה וקליניקה של פסיכולוג או של רופא, אנו עלולים לחוות פגיעה מינית וטראומה לכל החיים. טעות נפוצה של רבים מאיתנו היא ההדחקה, אנשים רבים החווים הטרדה מינית מרופא או פגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי בטוחים שההדחקה מהווה את דרך ההתמודדות המיטבית ולא פונים לגורם מקצועי העשוי לסייע להם.

כיצד ניתן להתמודד עם פגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי, איך מתרחשות פגיעות מיניות בטיפול רפואי ועם מי רצוי שתיצרו קשר בנוגע להטרדה מינית מרופא ומגורמים מקצועיים נוספים? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

טיפול פסיכולוגי או טיפול רפואי – כיצד מתמודדים עם פגיעות מיניות?

מדי שנה מדווחים לתקשורת עשרות אלפי מקרים של קורבנות לפגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי, קורבנות לפגיעות מיניות בטיפול רפואי והטרדה מינית מרופא ומגורמים מקצועיים נוספים. רבים שחוו פגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי ופגיעות מיניות בטיפול רפואי שואלים את עצמם האם אפשרי לטפל בפגיעה מינית? האם יש דרך להתמודד עם טראומה מהטרדה מינית בטיפול רפואי ופסיכולוגי?

זה לגמרי אפשרי להחלים מפגיעות מיניות. בעזרת ייעוץ של גורמים מקצועיים כדוגמת מטפלים ועורכי דין להטרדות מיניות. תמיכה של מטפלים ושל עורכי דין מיומנים מהווה רכיב חשוב במסע להחלמה מפגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי, מפגיעות מיניות שהתרחשו בעבודה, במסגרות השונות ומפגיעות מיניות בטיפול רפואי.

עם מי כדאי שתיצרו קשר בנוגע לפגיעות מיניות בטיפול רפואי ופסיכולוגי?

כאמור, מתרחשים בימינו לא מעט מקרים של פגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי ופגיעות מיניות בטיפול רפואי. לצערנו, באותו אופן שבו אדם זר עלול להטריד אותנו ולפגוע בנו מינית כך גם עלולה להתרחש הטרדה מינית מרופא, ממפקד, ממעסיק ומכל גורם שאותו אנו מכירים וסומכים על הידע ועל הניסיון שלו. מהי הדרך המיטבית להתמודדת עם הטרדות ופגיעות מיניות?

רותם אלוני דוידוב הינה עורכת דין להטרדות מיניות המתמחה בייעוץ משפטי בפגיעות מיניות בטיפול רפואי, בפגיעות מיניות בטיפול פסיכולוגי ובמקרים של הטרדה מינית מרופא, ממפקד, ממעסיק ומגורמים מקצועיים שעליהם אתם סומכים. עו"ד אלוני דוידוב תעניק לכם ייעוץ וליווי משפטי מקיפים לאורך כל הדרך ותדאג שכלל זכויותיכם ימומשו. אם חוויתם פגיעה, התנכלות או הטרדה מינית, צרו קשר עם עורכת דין שעליה אתם יכולים לסמוך כבר היום

הבלוג שלנו