מהי הדרך המיטבית שבאמצעותה ניתן להתמודד עם הטרדה מינית ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

החיים רצופים ומלאי הפתעות בלתי צפויות. ביום מסויים יכולים להתרחש מספר דברים העשויים להפתיע אותנו לטובה וביום אחר עלולים להתרחש מקרים לא נעימים שביכולתם לטלטל ולהפוך את חיינו כמו הטרדה מינית.

הטרדה מינית – אחד מהמקרים העלולים לטלטל את חיינו

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במספר המקרים של הטרדה מינית ועקב כך חלה עלייה גם בכמות הפניות לעו"ד להטרדה מינית. כמו כל מקרה מפתיע, כך גם הטרדה מינית מתרחשת ביום אחד ומבלי שנצפה. הטרדה מינית  במקום העבודה, בבית הספר,או בצבא עלולה להתרחש ביום אחד וכן, גם לאחר תקופה שבה אתם מרגישים אהודים ומוגנים ובמקום שבו אתם מרגישים הכי בטוחים, אתם עלולים להפוך לקורבן נוסף של הטרדה מינית.

מהן הסמכויות של עורכת דין להטרדות מיניות ומהי התשובה לשאלה הטרדה מינית בעבודה מה לעשות? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

מהן הסמכויות של עורכת דין להטרדות מיניות?

לעיתים עולה אצל חלקינו החשש הטרדה מינית בעבודה מה לעשות? עו"ד להטרדה מינית מבהירה כי תהליך ההתמודדות עם הטרדה מינית בעבודה הינו תהליך מורכב במיוחד בשל הליכי הבירור הנלווים אליו והחשיפה האישית והחברתית שאותם הוא מצריך.

עורכת דין להטרדות מיניות תדע מתי שיחה נעימה ושגרתית הופכת להטרדה, תעריך את המצב באופן המדוייק, את סיכויי ההצלחה בהליך המשפטי, בהתמודדות עם ומול הפוגע שברוב המקרים הינו האיש החזק והמוביל בארגון והכי חשוב – תעמיד בראש סדר העדיפויות את הזכויות המשפטיות שלכם.

מהי מטרת החוק של הטרדה מינית במקום העבודה?

האם באמת תם עידן החיזור הלגיטימי בין מעסיק לעובדת הקרובים אחד לשני בגיל ומתי הופך חיזור להטרדה מינית בעבודה? עורכת דין להטרדות מיניות מדגישה כי מטרתו של החוק איננה לאסור על יחסים בהסכמה בין שני אנשים המעוניינים בקשר רומנטי אלא לקבוע גבולות ברורים של מותר ואסור ולמנוע קיום יחסים הנעשים תוך ניצול סמכות ביחסי העבודה. ניצול יחסי מרות לא היה מתקיים אלמלא חוסר האפשרות של הכפוף או הכפופה להתנגד אליהם.

הטרדה מינית בעבודה מה לעשות?

הטרדה מינית אינה סיטואציה נוחה ומורכבת רגשית. לכן, אם חוויתם או אם אתם מכירים מישהו שחווה הטרדה מינית ותוהים לעצמכם הטרדה מינית מה לעשות, עליכם ליצור קשר עם עורכת דין להטרדות מיניות.

רותם אלוני דוידוב הינה עורכת דין להטרדות מיניות המתמחה בייצוג נפגעות תקיפה מינית, בטיפול בפגיעות מיניות ובטיפול רפואי ופסיכולוגי ובתביעות רשלנות רפואית. רותם הינה עו"ד להטרדה מינית בעלת רזומה עשיר של מטופלות מרוצות שתדאג לשים את הזכויות שלכן בראש סדר העדיפויות. עדיין שואלות את עצמכן הטרדה מינית מה לעשות? צרו קשר עוד היום עם רותם אלוני דוידוב והתחילו את התהליך עם עורכת דין להטרדות מיניות מנוסה ומקצועית שעליה אתם יכולים לסמוך.

הבלוג שלנו