הדחקה – האם היא הדרך הנכונה בטיפול בפגיעה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

החיים מזכירים לרבים מאיתנו רכבת הרים, רצופים עליות וירידות בעוצמות ובתקופות שונות שכן, לעיתים אנו נמצאים למטה ולעיתים למעלה. כולנו רוצים להיות למעלה באופן תמידי אך הדבר אינו אפשרי משום שבכדי לחוות הצלחות, צריכים לפני לטעות ולחוות כישלונות.

כישלונות ופגיעות – מה קורה כאשר אנו חווים אותם?

כולנו נבצע במהלך החיים טעויות ובחירות שגויות, נחווה אכזבות, תסכול ופגיעה. אין ספק שרגעים אלו קשים במיוחד עבור רבים מאיתנו אך יחד עם זאת השאלה הגדולה היא האם אתם בוחרים להיעזר בעו"ד פגיעה מינית, לבצע ייצוג נפגעות פגיעה מינית ומהי הדרך שבה אתם בוחרים להתמודד.

קיימים בינינו אנשים שיהיו מתוסכלים ויחשבו שהם כישלון, חלק ישימו את האכזבות בצד ויתחילו לפעול ואחרים ידחיקו את המקרה. למשל ישנם אנשים החווים פגיעה מינית בטיפול רפואי ויבחרו להדחיק את המקרה מאשר להתמודד איתו.

התמודדות עם טראומה – האם הדחקה היא הפתרון?

פעמים רבות כאשר אנו חווים טראומה נבחר להדחיק אותה במקום להתמודד איתה. אילו סוגים של טראומה אנו חווים במהלך החיים? ניתן לחוות טראומה במסגרות שונות ובמקרים שונים למשל במשפחה, בעבודה ובפגיעה מינית.

מה הפתרון שבו הייתם בוחרים – הדחקה או יצירת קשר עם עו"ד נפגעות פגיעה מינית?

הסוף להדחקה – תחילת תהליך ייצוג נפגעות פגיעה מינית

בין אם פגיעות מיניות מתרחשות בטיפול רפואי, בעבודה ובין אם מאדם אקראי שעבר לידך ברחוב והחליט לבצע את אותם המעשים, שתיקה והדחקה אינן מהוות פתרון. כיום אנו עדים לכך שמספר המקרים של נשים הזקוקות לייצוג נפגעות פגיעה מינית רק הולך וגדל ולמרות זאת לא כולן יוצרות קשר עם עו"ד פגיעה מינית.

מדוע נשים רבות אינן פונות לעו"ד פגיעה מינית ומתחילות בתהליך ייצוג נפגעות פגיעה מינית? סביר להניח שבשל מגוון סיבות שהעיקריות מבינהן הן אי וודאות האם הן חוו פגיעות מיניות בטיפול רפואי או בכל מקום אחר ופחד שלא יאמינו להן שבמקום בטוח כמו מרפאה פרטית התרחשו פגיעות מיניות בטיפול רפואי.

עו"ד פגיעה מינית – למי פונים?

כאמור, כאשר נוצרת אצלנו טראומה רבים בוחרים להדחיק את הבעיה במקום להתמודד איתה. לא משנה האם חוויתם פגיעות מיניות בטיפול רפואי או פגיעה מינית מסוג אחר, עליכם להתחיל בתהליך ייצוג נפגעות פגיעה מינית וליצור קשר עם עו"ד פגיעה מינית שעליה אתם יכולים לסמוך.

רותם אלוני דוידוב הינה עורכת דין המתמחה בטיפול בפגיעות מיניות בטיפול רפואי ובייצוג נפגעות פגיעה מינית. עו"ד אלוני דוידוב תבצע עבורכן ייצוג משפטי מקיף, תדאג שתממשו את כלל הזכויות המגיעות לכן ותעניק לכן מענה רגיש קשוב ומכיל לכלל הצרכים שלכן. האם אתן עדיין בטוחות שההדחקה היא הבחירה הנכונה? צרו קשר עוד היום עם עו"ד פגיעה מינית שתגרום לכם להפסיק לשתוק ולהתמודד עם הטראומה באופן המיטבי.

הבלוג שלנו