יחסי מרות – ההפרדה הדקה בין שיחה לגיטימית להטרדה מינית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הטרדה מינית מהווה סיטואציה מורכבת, מטרידה המצריכה ייעוץ משפטי מקצועי ומדוייק על מנת להתמודד איתה. התמודדות עם הטרדה מינית בעבודה הינה מורכבת במיוחד שכן, נלווים אליה הליכי בירור וחשיפה אישית וחברתית.

עורך דין מומלץ להטרדות מיניות – מה תפקידו?

עורך דין מומלץ להטרדות מיניות ידע להעריך נכונה את המצב ואת סיכויי ההצלחה בהליכים המשפטיים ובהליכיי ההתמודדות מול הפוגע. הליכים אלו הינם מורכבים שכן, הם מצריכים התמודדות מול הפוגע. כאשר מדובר על הטרדות מיניות שהתרחשו במסגרת יחסי מרות, עורך דין מומלץ להטרדות מיניות יצטרך להתמודד מול הפוגע המהווה לרוב את האדם החזק ביותר בארגון וסביר להניח שילווה בעורך דין מומלץ להטרדות מיניות מטעמו. כיצד להתמודד עם הטרדה מינית ואיך יוצרים קשר עם עורך דין מומלץ להטרדות מיניות? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

כיצד ניתן להבחין שמדובר בהטרדה מינית בעבודה ולא בשיחה לגיטימית?

מתי שיחה שגרתית בעבודה בין מנהל ועובדת או בין שני עובדים הופכת להטרדה מינית. האם עידן החיזור הלגיטימי בין שני אנשים בוגרים הסתיים? מתי חיזור הופך להטרדה מינית בעבודה וכיצד ניתן להוכיח כי ההסכמה לדייט נבעה רק מאי נעימות לסרב? סוגיות אלה מהוות חלק קטן מהסוגיות שבהן מטפל עורך דין מומלץ להטרדות מיניות.

לשאלות אלו אין תשובה חד משמעית מהסיבה שבהטרדות מיניות קיימים המון תחומים "אפורים" שאינם מוגדרים וכל אחד יכול לפרשם באופן שונה לחלוטין. שיחה סטנדרטית בין שני אנשים עלולה  להיחשב כהטרדה כאשר מעורבים בה אלמנטים העלולים ליצור אווירה לא נעימה ותחושות לא נעימות בקרב המוטרד. בנוסף, הטרדה מינית מוגדרת גם כאשר ישנן הצעות הצעות חוזרות ונשנות בעלות אופי מיני המופנות לאדם שהראה כי הוא אינו מעונין בהן וגם כאשר מתרחשת סחיטה באיומים לביצוע מעשה בעל אופי מיני. עורך דין מומלץ להטרדות מיניות מכיר את סוגיות אלו על בוריין וידאג לכם לטיפול ולליווי משפטי מקיף ומקצועי.

טיפול בהטרדה מינית – למי פונים?

השלב הראשון בהתמודדות עם הטרדה מינית הוא להתחיל את תהליך הטיפול בה. עורך דין מומלץ להטרדות מיניות מהווה גורם הכרחי שיסייע לכם להתמודד עם התחושות הקשות הנלוות להטרדה וידאג להרשעה משפטית הולמת של המטריד.

רותם אלוני דוידוב הינה עורכת דין להטרדות מיניות המתמחה בליווי ובייצוג משפטי של נפגעי תקיפה מינית ובטיפול בפגיעות מיניות המתרחשות בזמן טיפול רפואי ופסיכולוגי. עו"ד אלוני דוידוב תספק עבורכם ליווי וייצוג משפטי הולם ומקיף ותדאג שתקבלו את כלל הזכויות המשפטיות המגיעות לכם. אז למה אתם מחכים? פנו עוד היום לעורך דין מומלץ להטרדות מיניות שיהווה את הגורם העיקרי שיסייע לכם בתהליך ההתמודדות עם הטרדה מינית.

הבלוג שלנו