עורכת דין להטרדות מיניות – גורם מרכזי שעלייך להכיר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

שתיקה הינה אלמנט מרכזי בחיים של רבים מאיתנו. שתיקה מהווה מנגנון אנושי המסייע לנו להתמודד עם סיטואציות מורכבות וקשות לעיכול. השתיקה מגנה עלינו, מקלה את ההתמודדות אך למעשה עושה בדיוק את ההיפך – ככל שאתם שותקים יותר כך אתם למעשה אוגרים יותר כעס ורגשות שליליים בתוככם. ברגע האמת הכל בסופו של דבר מתפרץ החוצה ולא תהיה לכם ברירה אלא לחשוף את תחושותיכם במטרה להתמודד עם המועקה ועם הדברים שמפריעים לכם.

בחירה בקשר השתיקה – דרך יעילה להתמודדות?

הבחירה באפשרות השתיקה הינה דומיננטית בעיקר כאשר מדובר במקרים של הטרדה או תקיפה מינית. עורכת דין להטרדות מיניות פוגשת מטופלות רבות הבוחרות בקשר השתיקה מתוך תחושת אשמה או בושה. תחושות האשמה והבושה נובעות מתוך הכחשה ואי הכרת העובדה שפגעו בך ושעלייך לטפל בזה. עורכת דין להטרדות מיניות מסייעת לנפגעות להשיג מטרה כפולה – מסייע להגן על הנפגעת ולשמור על זכויותיה וגם למצות את הדין עם התוקף. כיצד יוצרים קשר עם עורכת דין להטרדות מיניות ומה המידע החשוב שעליכם להכיר? ריכזנו עבורכם במאמר את כל הפרטים החשובים שעליכם להכיר.

עורכת דין להטרדות מיניות – מתי פונים?

במקרה של הטרדה מינית, הבחירה בקשר השדתיקה איננה מהווה פתרון שיוכל לסייע לכם. זכרי שיש לך את הזכות שישמעו אותך ושיטפלו בתלונה שלך ברצינות – גם החברה וגם מערכת האכיפה. עורכת דין להטרדות מיניות תסייע לנפגעת להתמודד באופן המיטבי עם עוגמת הנפש שעברה ולקבוע את דרך הטיפול המתאימה. חשוב שתביני שכאשר את מגישה תלונה ביחד עם עורכת דין להטרדות מיניות, התלונה אינה מהווה גורם להליך הפלילי עצמו אלא משמשת כעדה מטעם המדינה. מגיעה לך כנפגעת את הזכות לדעתך באילו סעיפי אישום יואשם התוקף שפגע בך. לכן, אל תחכי עם הפנייה לעורכת דין להטרדות מיניות. מיד לאחר שאת חשה תחושת הטרדה או פגיעה מינית, פני לעורכת דין להטרדות מיניות שתסייע לך להתמודד עם המקרה באופן המיטבי.

עורכת דין להטרדות מיניות – למי פונים?

כאמור, עורכת דין להטרדות מיניות הינה הכרחית בכדי לסייע למטופלת להתמודד באופן המיטבי עם הטראומה שחוותה. עורכת דין להטרדות מיניות תסייע למטופלת לממש את זכויותיה באופן המיטבי ולהתגבר על החששות שלה. בכדי להצליח להתמודד עם הטרדות/ עם פגיעות מיניו, יש לפנות לעורכת דין מנוסה ומקצועית.

רותם אלוני דוידוב הינה עורכת דין להטרדות מיניות בעלת רזומה עשיר של טיפול בהטרדות מיניות ובנפגעי תקיפה מינית. במידה ואת עברת תקיפה מינית זכרי תמיד שאת לא לבד. עלייך לפנולת לגורם מקצועי בכדי לקבל סיוע מיטבי להתמודדות עם הטרדה או עם פגיעה מינית. אז למה את מחכה? צרי קשר עם עורכת דין להטרדות מיניות מנוסה ומקצועית שתסייע לך להתמודד באופן המיטבי עם הטראומה שחווית.

הבלוג שלנו