תביעות רשלנות רפואית

דאגה לבריאות, חוסר וודאות והתמודדות עם בירוקרטיה הם חלק מהסיבות שהופכות פנייה לטיפול רפואי – גם השגרתי ביותר – לחוויה שעלולה לעורר חשש. בפנייה לטיפול רפואי אנו שמים את בריאותנו ואף את חיינו בידיו של הרופא, שכן אנו נותנים אמון מלא ביכולתו ושיקול דעתו המקצועית. 

עם זאת, ישנן פעמים בהן שיקול הדעת ודרכי הפעולה בהם נוקטים רופאים אינם עומדים באמות המידה  והזהירות המצופות מהם. במקרים אלה, בהם נגרם למטופל נזק בעקבות כשל באחריות הרפואית, עומדת בפני הנפגע הזכות להגיש תביעת רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית יכולה להתרחש במגוון מסגרות טיפוליות ונזקיה מתבטאים בקשת רחבה של מקרים – נכות, החמרה של מצב קיים, כאב, קשיים נפשיים ואף מוות. כל אחד מהמקרים האלה משנה את מסלול חייו של הנפגע, ומציב בפניו אתגרים קשים מאוד.  תביעות רשלנות רפואית מאפשרות למטופל שנפגע או למשפחתו של אדם שנפטר בשל רשלנות רפואית לקבל פיצויים שיסייעו לו בתהליך השיקום.

משרד  אלוני-דוידוב הוא בין המשרדים המובילים בארץ בתחום הרשלנות הרפואית. גישתנו שמה דגש ייחודי על הצרכים הספציפיים של הלקוחה או הלקוח, והצוות מעניק ייעוץ וליווי משפטי צמוד ומקיף בין אם הוחלט לפנות למו"מ, גישור או משפט. לכל אורך הדרך – מפגישת הייעוץ ועד החלטת השופטים – מובילים אותנו שלושה עקרונות: אנושיות, רגישות ונחישות.

לאחר שנות פעילות רבות,
משרדנו צבר ניסיון רב ומתמחה באופן ייחודי בנושאים הבאים: 

רשלנות רפואית בהריון ובלידה

רשלנות רפואית בטיפולי פוריות

רשלנות בביצוע ניתוחים

רשלנות באבחון ובטיפול רפואי

נפגעת מרשלנות רפואית?

נפגעת במהלך טיפול רפואי או אשפוז?
יש סיכוי שהפגיעה הינה תוצאה של רשלנות רפואית.
זה הזמן לייעוץ משפטי!